Sveiki! Mano vardas Julija. Esu gydytojų dukra ir gydytojų anukė. Mediciną studijavau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Vilniaus Universitete baigiau šeimos gydytojo rezidentūros studijas. (Jei ieškote trumpo aprašymo, nusileiskite į puslapio pabaigą).

unnamed-1
Nuo vaikystės geriausias laiko leidimo būdas man buvo pas tėvus darbe. Gomel, Baltarusija, 1995m.

Dar rezidentūros laikais susidomėjau holistine medicina – kuomet žmogus yra tiriamas kaip visuma. Šis požiūrius yra labai artimas šeimos gydytojo darbui. Turi integruoti visas žinias ir pamatyti žmogų tokį, koks jis yra, pamatyti jį visą, neišdalinant. Neišdalinant ne tik sistemomis (širdies kraujagyslių, virškinimo, jūdėjimo ir t.t.), bet neatidalinant nuo jo aplinkos, nuo psichologinių veiksnių.

Dirbdama pastebėjau, kad, deja, šiuolaikinė medicina ne visagalė.

Kijeve studijavau somatinę integraciją, kraniosakralinę terapiją ir osteopatines technikas biologinio balansavimo formate. Paprastumo dėlei – osteopatiją su papildymais. Dirbu rankomis. Kaip manualistai, tik technikos minkštos. „Nelaužau“. Išmokau percepcijos – pirštais jaučiu pačias mažiausias įtampas, disbalansą kūne, moku tai panaikinti.

Vėliau pradėjau studijas amerikietiškame Upledger institute, kur yra dėstoma kraniosakralinė terapija. Kraniosakralinė terapija išaugo iš gyd. Still’o (osteopatijos pradininko) darbų. Taigi, gydymas taip pat rankomis.

Manualinėmis technikomis užsiimu jau penkerius metus. Daugeliui dalykų holistinis požiūris man atvėrė akis. Toks žmogaus matymas padeda man ne tik šioje specialybėje, bet ir dirbant šeimos gydytoja, taip pat ir kasdieniame gyvenime. Minkštos manualinės technikos man, tai ne tik manipuliacijos pirštais. Tai gilus anatomijos ir fiziologijos žinojimas, tai metabolinių ryšių supratimas, balansavimas tarp neurofiziologijos bei Rytų medicinos. Tai žinojimas, kur yra mano kompetencijos ribos ir suvokimas, kad kūno galimybės beribės.

14445999_10154520476756382_209058718124260548_n
Aš ta, su švarku. Aiškinu kokie pokyčiai vyksta organizme kai neteisingai kvėpuojame. Kaunas, LSMU, 2016m.

Osteopatijos studijos buvo man lemiamos. Pirmiausia, pakeitė mano matymą. Toliau, atsitiktinai supažindino mane su endobiogenine medicina.

Endobiogeninė medicina yra integruotas požiūris į žmogaus fiziologiją, detalus žmogaus ir jo gyvenimo istorijos nagrinėjimas ir individualizuotas gydymas fitoterapiniais preparatais. Lietuvoje šis metodas taikomas pakankamai neseniai. Tačiau pasaulyje yra žinomas nuo 1970-ųjų metų, kuomet grupė prancūzų gydytojų pradėjo taikyti labai humanistinį požiūrį į žmogų individualizuojant gydymą, pritaikant fitoterapinius preparatus būtent konkrečiam žmogui konkrečiu jo gyvenimo laikotarpiu.

Plačiau apie Endobiogenika eifa.lt ir endobiogenika.lt.

Nepaisant mano meilės holistiniam požiūriui, žinau, kada šiuolaikinė medicina yra visagalė ir kad negalima jos nepaisyti.

Nauji dalykai visada sukelia nepasitikėjimą, tačiau prisiminkime, kad chirurgai pradėjo dezinfekuoti rankas dar nežinodami mikrobų.

Trumpai.

Apart medicinos savo gyvenimo kitur nemačiau:

 • 2005-2011 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas Medicinos magistras.
 • 2012-2013 m. Osteopatijos technikos biologinio balansavimo formate.
 • 2011-2014 m. Vilniaus Universitetas Šeimos rezedentūros studijos.
 • Nuo 2015-2017 m . 2015-2017 m. Endobiogenikos studijos, LSMU, lekt. dr. K. Hedayat (USA), dr. J. C. Lapraz (Prancūzija), dr. Miguel Garcia Poujol (Meksika) ir kt.
 • 2016 m. Kraniosakralinė terapija I ir II.
 • 2018m. Praktikinė psichosomatika osteopatijoje.
 • 2018 m. Psichoneuroendokrinologijos studijos, LSMU.
 • 2019 metų trukmės Endobiogenikos studijos, LSMU, lekt. dr. Ch. Abi Chahine (Belgija) ir kt.
 • 2019m Eneagramos praktikas, ICTA sertifikuotas seminaras.
 • 2020m Eneagramos meistras, ICTA sertifikuotas seminaras.

7 Responses

 1. Irena

  Laba diena.Taip galioja.Bet pas mus reikia susimoketi mes uzpildome Jums reikalingus dokumentus ir Jus pinigus pati gaunate is Ergo draudimo.

  Patinka

Komentarai uždrausti.