Sveiki! Mano vardas Julija. Esu gydytojų dukra ir gydytojų anukė. Mediciną studijavau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Vilniaus Universitete baigiau šeimos gydytojo rezidentūros studijas. (Jei ieškote trumpo aprašymo, nusileiskite į puslapio pabaigą).

unnamed-1

Nuo vaikystės geriausias laiko leidimo būdas man buvo pas tėvus darbe. Gomel, Baltarusija, 1995m.

Dar rezidentūros laikais susidomėjau holistine medicina – kuomet žmogus yra tiriamas kaip visuma. Šis požiūrius yra labai artimas šeimos gydytojo darbui. Turi integruoti visas žinias ir pamatyti žmogų tokį, koks jis yra, pamatyti jį visą, neišdalinant. Neišdalinant ne tik sistemomis (širdies kraujagyslių, virškinimo, jūdėjimo ir t.t.), bet neatidalinant nuo jo aplinkos, nuo psichologinių veiksnių.

Dirbdama pastebėjau, kad, deja, šiuolaikinė medicina ne visagalė.

Kijeve studijavau somatinę integraciją, kraniosakralinę terapiją ir osteopatines technikas biologinio balansavimo formate. Paprastumo dėlei – osteopatiją su papildymais. Dirbu rankomis. Kaip manualistai, tik technikos minkštos. „Nelaužau“. Išmokau percepcijos – pirštais jaučiu pačias mažiausias įtampas, disbalansą kūne, moku tai panaikinti.

Vėliau pradėjau studijas amerikietiškame Upledger institute, kur yra dėstoma kraniosakralinė terapija. Kraniosakralinė terapija išaugo iš gyd. Still’o (osteopatijos pradininko) darbų. Taigi, gydymas taip pat rankomis.

Manualinėmis technikomis užsiimu nuo 2013 metų. Daugeliui dalykų holistinis požiūris man atvėrė akis. Toks žmogaus matymas padeda man ne tik šioje specialybėje, bet ir dirbant šeimos gydytoja, taip pat ir kasdieniame gyvenime. Minkštos manualinės technikos man, tai ne tik manipuliacijos pirštais. Tai gilus anatomijos ir fiziologijos žinojimas, tai metabolinių ryšių supratimas, balansavimas tarp neurofiziologijos bei Rytų medicinos. Tai žinojimas, kur yra mano kompetencijos ribos ir suvokimas, kad kūno galimybės beribės.

14445999_10154520476756382_209058718124260548_n

Aš ta, su švarku. Aiškinu kokie pokyčiai vyksta organizme kai neteisingai kvėpuojame. Kaunas, LSMU, 2016m.

Osteopatijos studijos buvo man lemiamos. Pirmiausia, pakeitė mano matymą. Toliau, atsitiktinai supažindino mane su endobiogenine medicina.

Endobiogeninė medicina yra integruotas požiūris į žmogaus fiziologiją, detalus žmogaus ir jo gyvenimo istorijos nagrinėjimas ir individualizuotas gydymas fitoterapiniais preparatais. Lietuvoje šis metodas taikomas pakankamai neseniai. Tačiau pasaulyje yra žinomas nuo 1970-ųjų metų, kuomet grupė prancūzų gydytojų pradėjo taikyti labai humanistinį požiūrį į žmogų individualizuojant gydymą, pritaikant fitoterapinius preparatus būtent konkrečiam žmogui konkrečiu jo gyvenimo laikotarpiu.

Plačiau apie Endobiogenika eifa.lt ir endobiogenika.lt.

Nepaisant mano meilės holistiniam požiūriui, žinau, kada šiuolaikinė medicina yra visagalė ir kad negalima jos nepaisyti.

Nauji dalykai visada sukelia nepasitikėjimą, tačiau prisiminkime, kad chirurgai pradėjo dezinfekuoti rankas dar nežinodami mikrobų.

Trumpai.

Darbo patirtis:

 • 2014 – 2016 m. šeimos gydytoja Centro poliklinikoje
 •  2017 – 2018 m. šeimos gydytoja Miesto medicinos centre
 • Nuo 2018 m. Kūno terapijos klinikoje užsiėmimų cikle „Judėjimas iš centro“
 • Nuo 2018 m. šeimos gydytoja „Endobiogenika“ klinikoje
 • Nuo 2020 m. dėstau kvalifikacijos kelimo programą Endobiogeniką gydytojams.
 • Nuo 2020 m. kursas „Medicina ne medikams“.
 • NUo 2021m. dėstau Endobiogenikos mokymų programa.  2021 m. gruodžio 28 d. Sveikatos ministro įsakymu V-2947 2021 12 28 buvo įtraukta į PASP (papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros) specialistų mokymo ir (ar) kvalifikacijos tobulinimo programų aprašą.

Išsilavinimas ir tobulėjimas:

 • 2011 mbaigtas Medicinos magistrasLSMU
 • 2013-2014 mOsteopatijos technikos biologinio balansavimo formatasKijevas
 • 2014 m. Šeimos gydytojo rezidentūra, VU
 • 2015-2017 mVšĮ Endobiogenikos draugija kartu su LSMU organizuotos tęstinės EndobiogenikaLektdrKHedayat (USA), drJCLapraz (Prancūzija), drMiguel Garcia Poujol (Meksika) ir kt.
 • 2016 m. Kraniosakralinė terapija Upledger Institute International KST1 ir KST2
 • 2018 m. Psichoneuroendokrinologijos studijos, LSMU
 • 2018 m. Praktinė psichosomatika osteopatijoje, J. Chikurovo Biologinio balansavimo mokykla.
 • 2019 m. metų trukmės VšĮ „Endobiogenikos draugija“ kartu su LSMU organizuotos tęstinės Endobiogenikos studijos. Lekt. Dr. Ch. Abi Chahine (Belgija)
 • 2019-2020m. Eneagramos praktikas ir eneagramos meistras, ICTA.
 • 2020 m. psichosomatikos studijos pagal PSY2.0 metodą.
 • 2020-2021 m. Transformacinis koučingas ICTA.

7 komentarai apie “

 1. Laba diena,
  norejau pasiklausti, ar pas jus gydantis galioja Ergo sveikatos draudimas?

  Patinka

 2. Laba diena.Taip galioja.Bet pas mus reikia susimoketi mes uzpildome Jums reikalingus dokumentus ir Jus pinigus pati gaunate is Ergo draudimo.

  Patinka

%d bloggers like this: