Susisiekime

Kontaktai:

Kaip rasti: 

Antakalnio 40, Vilnius,

Antakalnio medicinos ir sveikatingumo centras

16 komentarų apie “Susisiekime

   • Norėčiau konsultacijos, turiu skydliaukės problemų, kažkas keičiasi, jaučiu širdį ir pradedu nerimauti, turimas gydymas jau nepadeda, juo jau nepasitikiu. Ar būtų naudinga on-line konsultacija?

    Patinka

   • Ar galėtumėt pasiūlyti, ką daryti, ar laukti, kol baigsis krrantinas, ar pradžioje pabandyti on-line?

    Patinka

   • Tada noriu paklausti, ar on-line konsultacijai reikia turėti kraujo tyrimus ir ar juos dabar galima atlikti? Ir kiek kainuoja ši konsultacija? Ačiū.

    Patinka

   • Taip, b9tinai su tyrimais. Jie yra atliekami. Reiktų paskaimbinti tel.: 8 700 77333 ir mano asistentė jums viską paaiškins.

    Patinka

 1. Nuo vaikystės turiu autoimunini tiroidita. Susikaukus dukros (man šiuo metu 26 m.) pasitiko daug iššūkių. 2 išvaržos, plyšo abiejų kelių meniskai (abu išsioperavau), girnelės suminkštėjusios. Plokščiapadystė. Sanariai traška siaubingai, esu hypermobili. Daug visko žinau, mankštinuosi, sportuoju, bet stoviu vietoje… Pilvas visada išsipūtęs, nors darau pratimus, jungiu kvepavimą. Galėčiau atrodo išleisti vadovėlį apie nugarą, raumenis ir pan. Bet neatrandu savo kūne ramybes, turiu dažnai pailseti, kad galėčiau pasirūpinti savo vaiku ir nešaudytų sciatica į koją. Tiek visko išbandyta, tiek pinigėlių išleista, kad jau pavargau. Tad klausimas mano Jums… Ar galėtumėte padėti? Kokią programą Jūsų rekomenduotumėte?

  Patinka

  • Sveiki! Neturiu jums atsakymo. Man trūksta informacijos kad rastinar čia viskas nuo nugaros, o gal viskas nuo vidaus, gal nuo nervų sistemos. Iš tiesų nežinau. Primiausiai pagalvočiau dar apie dubens dugną, nes nežinau ar su tuo dirbate. Aš šiuo metu nedirbu visai. Esu motinystės atostogų. Galite parašyti man Instagrame ir gal galėsiu kažką plačiau pakomentuoti.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: