Balansuotas protas.

1452748163262440Šį pirmadienį noriu pasiūlyti vieną galimų atsakymų į klausimą “kaip kovoti su stresu”, kuris galėjo Jums kilti po praeitos savaitės straipsnio.

Balansuotas kūnas yra balansuotas protas, ir atvirkščiai. Būtina šnekėti apie būdus stiprinti ne tik kūną, bet ir protą. Todėl buvau maloniai nustebusi, kai per endobiogeninės medicinos seminarą dokt. Alicija Jūškienė skaitė paskaitą apie “Mindfullness” – dėmesingą įsisąmoninimą, bei jo poveikį mūsų hormoninei pusiausvyrai. Kalba eina apie meditaciją bei praktikas, kurios mums padeda būti čia ir dabar. Ir tam nebūtina tapti budistu arba važiuoti metams į Indiją.

Net ir bulvių skutimas gali būti meditacija, jei tuo metu galvoti tik apie bulvių skutimą.

Kaip sakiau, kai man reikia nuraminti protą, aš kreipiuosi į jogą. Noriu pasidalinti savo mėgstamu Youtube kanalu. Būtinai užmeskite akį, nes tai joga gerai savijautai, o ne “greičiau atsistojame ant galvos” joga.

https://www.youtube.com/user/yogawithadriene

Tam, kad įveikti stresą nereikia su juo “kovoti”, reikia jį priimti. Ir to gali užtekti, kad pagerinti ir savo kūno būseną. O jei to neužtenka, yra nuostabių manualinių technikų.

1 komentaras apie “Balansuotas protas.

  1. Atgalinė nuoroda: Laisvalaikio skaitiniai | Užrašai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: